PROJECT BALKANS 4.2 EURO TRUCK SIMULATOR 2 MODS

To modyfikacja mapy do Euro Truck Simulator 2, która rozszerza świat gry o szczegółową mapę Bałkanów.

Kliknij LINK poniżej pod galerią zdjęć i POBIERZ mod  ETS2 ….rar WinRAR 3.91 - Download :: PCFoster.pl/ ….zip Download WinZip – pobierz modyfikację TERAZ i przejdź do sekcji gdzie znajduje się galeria zdjęć. EURO TRUCK SIMULATOR 2 pobierz modyfikację na truckgames.pl. LINK znajduje się pod galerią zdjęć { plik dostępny i zaktualizowany. Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie w przeglądarce. Jeśli LINK pod galerią zdjęć na stronie nie działa poprawnie, sprawdź dostępność pobieranego pliku na serwerze lustrzanym albo sprawdź dostępność modyfikacji na portalu YouTube }

Wymaga Promods i wszystkich aktualnych DLC do działania (to wymaganie zależy od tego, które DLC Promods wymaga).Nowa wersja Project Balkans, 4.2, została ostatecznie wydana dla ETS 2 w wersji 1.37, co gwarantuje kompatybilność z nią i Promods w wersji 2.46. Odświeża również region północnej Slawonii w Chorwacji!

Nowa aktualizacja obejmie miasto Banja Luka w Bośni i Hercegowinie, które sa główną częścią tej aktualizacji.

Rozwój Bośni i Hercegowiny: miasto Banja Luka

Pod koniec 2018 roku daliśmy Wam radę ze zdjęciem z Banja Luki, nie było żadnego zgadywania, ponieważ bardzo trudno było ustalić, gdzie jest lokalizacja.

To jest modyfikacja mapy do Euro Truck Simulator 2, która rozszerza grę
świat ze szczegółową mapą Bałkanów.

Do uruchomienia dodatku wymagane jest DLC Road to the Black Sea.

Do działania wymagana jest najnowsza wersja Promods i wszystkie wydane mapy DLC. Działa tylko z najnowszą aktualizacją ETS 2, 1.37.

Inne dodatki do map (np.RusMap, Poland Rebuilding) kompatybilne z Promods również działają z tym modem.
Do uruchomienia dodatku wymagane jest DLC Scandinavia.

Od początku projektu mieliśmy jeden problem z brakiem zasobów i odniesień, aby odtworzyć miasto w najlepszej jakości i na małą skalę.Ostrzeżenie: od tego momentu musisz uruchamiać ten mod w trybie DirectX11, w przeciwnym razie mogą pojawić się brakujące tekstury i błędy, których niestety nie możemy naprawić.

Do uruchomienia dodatku wymagane jest DLC Italia.
Do uruchomienia dodatku wymagane jest DLC Beyond the Baltic Sea.

Iść na wschód! DLC jest wymagane do uruchomienia dodatku.
Viva la France! DLC jest wymagane do uruchomienia dodatku.

Nowe funkcje: – Zagrzeb – Virovitica – Slavonski Brod – Donji Miholjac (wioska krajobrazowa) – Osijek – Brod – Banja Luka – Tuzl – Sremska Mitrovica – Pančevo – Smederevo – Nowy Sad – Loznica  – Zrenjanin – Šaba – Subotica – Kecskemét – Koper – Novo mesto – Durrës – Tiranë

Galeria:

 

Jak pobrać modyfikację ETS2?

<< Kliknij LINK i POBIERZ  ETS2  …*.rar / …*.zip – pobierz modyfikację / mod TERAZ  >>

.

Pobierz modyfikację na truckgames.pl LINK {  plik dostępny i zaktualizowany dnia 26th Listopad 2020. Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie w przeglądarce. Jeśli LINK nie działa poprawnie, sprawdź  dostępność pobieranego pliku na serwerze lustrzanym TUTAJ – albo sprawdź dostępność modyfikacji  na portalu YouTube  } /w celu aktualizacji linków do modyfikacji strona odświeża się automatycznie co 110 sekund/

Jak zainstalować modyfikację ETS2?

W Euro Truck Simulator 2 można łatwo instalować mod. Wystarczy pobrać mod z tego miejsca, skopiować / rozpakować pliki do folderu „My Documents \ Euro Truck Simulator 2 \ mod” lub jeśli grasz w ATS, zainstaluj mod w folderze: „My Documents \ American Truck Simulator \ mod”. Do rozpakowania plików możesz użyć: WinRAR lub 7zip. WinRAR Uninstall using SCCM or silent command line - TechyGeeksHome WinZip | Logopedia | FandomNastępnie musisz aktywować mody, których chcesz użyć.

ETS2 D.B CREATION AI TRAFFIC MODS FOR 1.35 EURO TRUCK SIMULATOR 2 MODS

ETS2 Mapa EAA Brasil Map v5.4.1 EURO TRUCK SIMULATOR 2 MODS

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
etsmods
affilek@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *