Poland Rebuilding Map v2.4.2 BY DIESIRAE EURO TRUCK SIMULATOR 2 MODS

Mod Poland Rebuilding Map v2.4.2 ETS2 Gra Euro Truck Simulator 2

Kliknij LINK poniżej pod galerią zdjęć i POBIERZ mod  ETS2 ….rar WinRAR 3.91 - Download :: PCFoster.pl/ ….zip Download WinZip – pobierz modyfikację TERAZ i przejdź do sekcji gdzie znajduje się galeria zdjęć. EURO TRUCK SIMULATOR 2 pobierz modyfikację na truckgames.pl. LINK znajduje się pod galerią zdjęć { plik dostępny i zaktualizowany. Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie w przeglądarce. Jeśli LINK pod galerią zdjęć na stronie nie działa poprawnie, sprawdź dostępność pobieranego pliku na serwerze lustrzanym albo sprawdź dostępność modyfikacji na portalu YouTube }

Poland Rebuilding to modyfikacja do mapy, czyli nakładka, która sprawia, że ​​nudzą się polskie terytoria bardziej interesujące, prawdziwe i wymagające.

Dodaliśmy nową drogę z ukrytym miastem, a wraz z nią odświeżyliśmy Ostrołękę.


Zmiany jakie zaszły na mapie PM zmusiły nas do nadpisania i odtworzenia naszych terenów Augustowa i okolic specjalna trasa, która została wytyczona w tych terenach.

W tej wersji jest jednak kilka zauważalnych zmian.

Oprócz rozbudowy sieci drogowej oferuje wiele nowe ciekawe miasta, miasteczka i wsie, do iz których możesz łatwo przyjmować zamówienia. Aktualizacja 2.3, podobnie jak poprzednia, skupia się głównie na poprawkach błędów (ponad 100) i dostosowaniu do najnowszych wersja gry, która w tym przypadku wymagała od nas dużego nakładu pracy.

Pierwszą rzeczą są akcesoria do kabiny, które zostały zawarte w plikach modów.

Dla tych, którzy nie mają mapy PR, wydaliśmy oddzielny pakiet.

Korzystając z okazji, wprowadziliśmy komunikaty ostrzegawcze dla najbardziej wymagających ładunków.

Co więcej, zaczęliśmy też ulepszać znaki odległości, aby nie pokazywały wartości pobranych z Google Street View, ale wirtualny dystans w grze.

To długi proces, dlatego nie wszystkie znaki w tej chwili są korygowane.

To chyba wszystkie główne zmiany w nowej wersji. Do zobaczenia w trasie!

Stare znaki drogowe są również stopniowo wymieniane, gdy tylko jest to możliwe, i jeśli mamy czas.

Jak pobrać modyfikację ETS2?

<< Kliknij LINK i POBIERZ  ETS2  …*.rar / …*.zip – pobierz modyfikację / mod TERAZ  >>

.

Pobierz modyfikację na truckgames.pl LINK {  plik dostępny i zaktualizowany dnia 24th Listopad 2020. Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie w przeglądarce. Jeśli LINK nie działa poprawnie, sprawdź  dostępność pobieranego pliku na serwerze lustrzanym TUTAJ – albo sprawdź dostępność modyfikacji  na portalu YouTube  } /w celu aktualizacji linków do modyfikacji strona odświeża się automatycznie co 110 sekund/

Jak zainstalować modyfikację ETS2?

W Euro Truck Simulator 2 można łatwo instalować mod. Wystarczy pobrać mod z tego miejsca, skopiować / rozpakować pliki do folderu „My Documents \ Euro Truck Simulator 2 \ mod” lub jeśli grasz w ATS, zainstaluj mod w folderze: „My Documents \ American Truck Simulator \ mod”. Do rozpakowania plików możesz użyć: WinRAR lub 7zip. WinRAR Uninstall using SCCM or silent command line - TechyGeeksHome WinZip | Logopedia | FandomNastępnie musisz aktywować mody, których chcesz użyć.

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
etsmods
affilek@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *