MHAPro EU Map v1.38 by MsHeavyAlex EURO TRUCK SIMULATOR 2 MODS

Pobierz mod MHAPro EU Map v1.38 autorstwa MsHeavyAlex (1.38.x) dla ETS2  Gra Euro Truck Simulator 2

Kliknij LINK poniżej pod galerią zdjęć i POBIERZ mod  ETS2 ….rar WinRAR 3.91 - Download :: PCFoster.pl/ ….zip Download WinZip – pobierz modyfikację TERAZ i przejdź do sekcji gdzie znajduje się galeria zdjęć. EURO TRUCK SIMULATOR 2 pobierz modyfikację na truckgames.pl. LINK znajduje się pod galerią zdjęć { plik dostępny i zaktualizowany. Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie w przeglądarce. Jeśli LINK pod galerią zdjęć na stronie nie działa poprawnie, sprawdź dostępność pobieranego pliku na serwerze lustrzanym albo sprawdź dostępność modyfikacji na portalu YouTube }

Mod dodaje do gry nowe firmy, które istnieją w rzeczywistości, bazy do załadunku, stacje benzynowe, warsztaty samochodowe, znaki drogowe, billboardy i inne.

Dzięki modowi MHAPro Map UE kraje europejskie i Wielka Brytania wyglądają zupełnie jak nowe!

MHAPro Map EU – celem dodatku nie jest dodanie do symulatora zupełnie nowych regionów, ale przerobienie oryginalnej mapy Europy w celu podniesienia jakości świata gry, różnorodności i realizmu.

Mapa MHAPro rozszerza standardową Europę z Euro Truck Simulator 2, dodając nowe lokalizacje, drogi i różne budynki.

– 22 kraje – 199 firm
– nowe drogi

– piękne krajobrazy
– Wymagane DLC: DLC East + DLC North + DLC France + DLC Italy + DLC Baltic Sea !!

– dodaje nowe miasta i miasteczka, obiekty, firmy, stacje paliw, garaże, stacje benzynowe, drogi, skrzyżowania, kawiarnie i wiele więcej.
– 300 miast

Jak pobrać modyfikację ETS2?

<< Kliknij LINK i POBIERZ  ETS2  …*.rar / …*.zip – pobierz modyfikację / mod TERAZ  >>

.

Pobierz modyfikację na truckgames.pl LINK {  plik dostępny i zaktualizowany dnia 25th Listopad 2020. Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie w przeglądarce. Jeśli LINK nie działa poprawnie, sprawdź  dostępność pobieranego pliku na serwerze lustrzanym TUTAJ – albo sprawdź dostępność modyfikacji  na portalu YouTube  } /w celu aktualizacji linków do modyfikacji strona odświeża się automatycznie co 110 sekund/

Jak zainstalować modyfikację ETS2?

W Euro Truck Simulator 2 można łatwo instalować mod. Wystarczy pobrać mod z tego miejsca, skopiować / rozpakować pliki do folderu „My Documents \ Euro Truck Simulator 2 \ mod” lub jeśli grasz w ATS, zainstaluj mod w folderze: „My Documents \ American Truck Simulator \ mod”. Do rozpakowania plików możesz użyć: WinRAR lub 7zip. WinRAR Uninstall using SCCM or silent command line - TechyGeeksHome WinZip | Logopedia | FandomNastępnie musisz aktywować mody, których chcesz użyć.

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
etsmods
affilek@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *