ICRF Map Reloaded v2.0 by Andie EURO TRUCK SIMULATOR 2 MODS

Pobierz mod ICRF Map Reloaded v2.0 (1.37.x) dla ETS2 Gra Euro Truck Simulator 2

Kliknij LINK poniżej pod galerią zdjęć i POBIERZ mod  ETS2 ….rar WinRAR 3.91 - Download :: PCFoster.pl/ ….zip Download WinZip – pobierz modyfikację TERAZ i przejdź do sekcji gdzie znajduje się galeria zdjęć. EURO TRUCK SIMULATOR 2 pobierz modyfikację na truckgames.pl. LINK znajduje się pod galerią zdjęć { plik dostępny i zaktualizowany. Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie w przeglądarce. Jeśli LINK pod galerią zdjęć na stronie nie działa poprawnie, sprawdź dostępność pobieranego pliku na serwerze lustrzanym albo sprawdź dostępność modyfikacji na portalu YouTube }

Ponadto po drodze nie będziesz się nudzić, na mapie można znaleźć mnóstwo różnych obiektów, takich jak zaparkowany ruch na poboczu drogi, przystanki autobusowe, lokalni mieszkańcy i wiele innych.

Ta mapa zawiera 3 miasta Indonezji połączone wąskimi drogami 1: 1 z pięknym widokiem na pobocze.
Mapa zawiera dużą liczbę osad, wąskie uliczki małych miasteczek, dodano sieć komunikacyjną z ruchem lewostronnym.

Zrobiłem kompatybilny z 1.36 (DX11). To realistyczna mapa Indonezji.

Firmy są zlokalizowane w dużych odległościach od miasta, co stwarza trudności. Są też miejsca do spania i stacje obsługi.

Mapa ICRF Reloaded Map – to samodzielna mapa oparta na Indonezji Country Road Fever.

ICRF Map Reloaded Map:

– piękne krajobrazy
– wymagane wszystkie DLC

– Dodano Orginal Bridge
– ruch drogowy i piesi obecni na mapie
– mapa zawiera 3 miasta Indonezji
– realistyczne drogi

Jak pobrać modyfikację ETS2?

<< Kliknij LINK i POBIERZ  ETS2  …*.rar / …*.zip – pobierz modyfikację / mod TERAZ  >>

.

Pobierz modyfikację na truckgames.pl LINK {  plik dostępny i zaktualizowany dnia 29th Listopad 2020. Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie w przeglądarce. Jeśli LINK nie działa poprawnie, sprawdź  dostępność pobieranego pliku na serwerze lustrzanym TUTAJ – albo sprawdź dostępność modyfikacji  na portalu YouTube  } /w celu aktualizacji linków do modyfikacji strona odświeża się automatycznie co 110 sekund/

Jak zainstalować modyfikację ETS2?

W Euro Truck Simulator 2 można łatwo instalować mod. Wystarczy pobrać mod z tego miejsca, skopiować / rozpakować pliki do folderu „My Documents \ Euro Truck Simulator 2 \ mod” lub jeśli grasz w ATS, zainstaluj mod w folderze: „My Documents \ American Truck Simulator \ mod”. Do rozpakowania plików możesz użyć: WinRAR lub 7zip. WinRAR Uninstall using SCCM or silent command line - TechyGeeksHome WinZip | Logopedia | FandomNastępnie musisz aktywować mody, których chcesz użyć.

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
etsmods
affilek@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *