BMW F30 M Package + Interior v1.0 EURO TRUCK SIMULATOR 2 MODS

Pobierz mod samochód osobowy BMW F30 M Pakiet + Wnętrze v1.0 (1.38.x) dla ETS2 | Gra Euro Truck Simulator 2

Kliknij LINK poniżej pod galerią zdjęć i POBIERZ mod  ETS2 ….rar WinRAR 3.91 - Download :: PCFoster.pl/ ….zip Download WinZip – pobierz modyfikację TERAZ i przejdź do sekcji gdzie znajduje się galeria zdjęć. EURO TRUCK SIMULATOR 2 pobierz modyfikację na truckgames.pl. LINK znajduje się pod galerią zdjęć { plik dostępny i zaktualizowany. Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie w przeglądarce. Jeśli LINK pod galerią zdjęć na stronie nie działa poprawnie, sprawdź dostępność pobieranego pliku na serwerze lustrzanym albo sprawdź dostępność modyfikacji na portalu YouTube }

Pakiet BMW F30 M – to czterodrzwiowy sedan, który stał się podstawowym modelem szóstej generacji BMW serii 3, produkcja BMW F30 była prowadzona od 2011 do 2019 roku.

Nowy samochód posiada szczegółowy model 3D oraz oryginalne wnętrze z animacją, autor dodał 3 silniki spalinowe o mocy 184, 245 i 305 KM, 6-biegową automatyczną skrzynię biegów oraz markowe koła BMW z niskoprofilową gumą.

Cechy samochodu BMW F30 M Pakiet:
– niezależny model samochodu
– Wysokiej jakości model 3D

– światła robocze
– lusterka robocze
– postać prawidłowo siedzi na miejscu kierowcy
– prawidłowe umiejscowienie logo BMW
– Wysokiej jakości szczegółowe elementy zewnętrzne

– Prawidłowa pozycja gracza
– Obsługuje wszystkie główne funkcje gry
– kup w sklepie Acces Mod
– model posiada własne wnętrze
– Wysokiej jakości wnętrze
– model posiada własne koła

– dobór kół
– do wyboru kolor nadwozia / lakier metalik

– model ma własny dźwięk
– Prawidłowe proporcje samochodu
– Właściwe miejsca siedzące dla pasażerów

 

 

Jak pobrać modyfikację ETS2?

<< Kliknij LINK i POBIERZ  ETS2  …*.rar / …*.zip – pobierz modyfikację / mod TERAZ  >>

.

Pobierz modyfikację na truckgames.pl LINK {  plik dostępny i zaktualizowany dnia 26th Listopad 2020. Link po kliknięciu otworzy się w nowym oknie w przeglądarce. Jeśli LINK nie działa poprawnie, sprawdź  dostępność pobieranego pliku na serwerze lustrzanym TUTAJ – albo sprawdź dostępność modyfikacji  na portalu YouTube  } /w celu aktualizacji linków do modyfikacji strona odświeża się automatycznie co 110 sekund/

Jak zainstalować modyfikację ETS2?

W Euro Truck Simulator 2 można łatwo instalować mod. Wystarczy pobrać mod z tego miejsca, skopiować / rozpakować pliki do folderu „My Documents \ Euro Truck Simulator 2 \ mod” lub jeśli grasz w ATS, zainstaluj mod w folderze: „My Documents \ American Truck Simulator \ mod”. Do rozpakowania plików możesz użyć: WinRAR lub 7zip. WinRAR Uninstall using SCCM or silent command line - TechyGeeksHome WinZip | Logopedia | FandomNastępnie musisz aktywować mody, których chcesz użyć.

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
etsmods
affilek@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *